HIGIENIZACJA -SKALING I PIASKOWANIE – WARSZTAT W GABINECIE


HIGIENIZACJA - SKALING I PIASKOWANIE

INDYWIDUALNY WARSZTAT W GABINECIE

TERMIN INDYWIDUALNIE USTALANY TELEFONICZNIE Czas uzależniony od postępu uczestnika podczas ćwiczeń praktycznych. Maksymalna liczba uczestników to 4 osoby

UWAGA! zapisując się na szkolenie z higienizacji wyrażam zgodę na dołączenie innych osób do udziału w szkoleniu, maksymalnie 3 co stanowić będzie grupę 4-osobową. Wyjątkiem jest przyjazd z własnym pacjentem, ustalane indywidualnie.

Gabinet Green Dent ul.Szumna 31, 93-333 Łódź

CENA 420 PLN

PROGRAM SZKOLENIA

BLOK TEORETYCZNY – jest wstępem do warsztatu praktycznego około 30 min

  • Wizyta higienizacyjna jako wstęp do leczenia stomatologicznego

  • Dokumentacja medyczna – wywiad, zgoda na leczenie, dokumentacja fotograficzna, właściwe opisanie zabiegu

  • Przygotowanie Pacjenta do zabiegu

  • Ergonomia – Pacjent jest ważny, ale nie zapominajmy o sobie

  • Usunięcie złogów nazębnych, piaskowanie, polishing –narzędzia, materiały, technika pracy

  • Zalecenia pozabiegowe

  • Instruktaż higieniczny

  • Ostrożność przede wszystkim - możliwe powikłania po zabiegu higienizacji

WARSZTAT PRAKTYCZNY – ćwiczenia wykonywane na pacjencie.

 Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

 

PROWADZĄCY

Magdalena Suszyńska

dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim stażem. Swój rozwój,doświadczenie i pasję zawdzięcza współpracy z fantastycznymi lekarzami różnych specjalizacji, których spotkała na swojej drodze zawodowej. Praca w jednej z klinik stomatologicznych zainspirowała ją do poszerzania wiedzy na temat istoty czynnej asysty i pracy ergonomicznej oraz profesjonalnej obsługi Pacjenta. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. Jej cechą charakterystyczną jest nieustanna potrzeba doskonalenia się. W listopadzie 2014 r. podczas zebrania Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Instytucie Stomatologii w Łodzi, miała przyjemność wygłosić wykład nt.Profesjonalna wizyta higienizacyjna. Wykładowca na sesji dla asystentek i higienistek stomatologicznych towarzyszącej 11 Sympozjum Central European Implant Academy w 2015 r. w Krakowie. Na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu higieny, profilaktyki i opieki pozabiegowej pamiętając o zasadzie „Pacjent świadomy, Pacjentem zmotywowanym”. Wykładowca w Policealnej Szkole dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Od 2015 r prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla asystentek i higienistek stomatologicznych. W wolnych chwilach prowadzi zajęcia z zakresu higieny jamy ustnej w przedszkolach i szkołach podstawowych. Praca jest jej pasją, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem pragnie się z Państwem podzielić podczas swoich wykładów.

Zainteresowaliśmy Cię?

NASI PARTNERZY